top of page

JK9500 AC Power Source

JK9500.jpg

Voltaj / Frekans Ayarlı AC Güç Kaynakları

JK9500 AC güç kaynağı, esas olarak, ihraç edilen elektrikli ürünlerin imalatçılar veya ihracatçılar tarafından elektrik testi ve hata ayıklaması ve hassas aletler için güç kaynağı için kullanılır. Ev aletleri imalatında, elektrikli makinelerde, elektronik imalatında, bilişim endüstrisinde, bilgisayar ekipmanlarında, laboratuvarlarda vb. yaygın olarak kullanılmaktadır.

★ Ev aletleri üreticileri, örneğin: klima ekipmanı, kahve makineleri, çamaşır makineleri, meyve sıkacakları, mikrodalga fırınlar, radyo kayıt cihazları, buzdolapları, DVD'ler, temizleyiciler, elektrikli tıraş makineleri ve diğer ürünler için test güç kaynakları.

★ Anahtarlamalı güç kaynakları, transformatörler, elektronik balastlar, AC fanlar, kesintisiz güç sistemleri, şarj cihazları, röleler, kompresörler, motorlar, pasif bileşenler ve diğer ürün test güç kaynakları gibi motor ve elektronik endüstrisindeki üreticiler.

★ BT endüstrisi ve faks makineleri, fotokopi makineleri, kağıt öğütücüler, yazıcılar, tarayıcılar, brülörler, sunucular, ekranlar ve diğer ürünler gibi bilgisayar ekipmanı üreticileri için güç kaynaklarını test edin.

★ Laboratuvarlar ve test üniteleri: AC güç kaynağı testi, ürün ömrü ve güvenlik testi, elektromanyetik uyumluluk testi, OQC (FQC) testi, ürün testi ve Ar-Ge, araştırma ünitesi en iyi AC güç kaynağı.

★ Havaalanı yer tesisleri, gemiler, havacılık, askeri araştırma enstitüleri vb. İçin test güç kaynakları gibi havacılık / askeri birimler.

Çıkış Voltajı : 0 - 300 VAC

Çıkış Frekansı : 45 ... 400 Hz

Çıkış Gücü : 0.5KVA - 1KVA - 2 KVA - 3KVA - 5KVA - 10KVA

Detaylı Bilgi İçinJK9500 AC power source-Changzhou Jinko Electronic Technology Co., Ltd. (jinko-tech.com)

logojin.jpg

Broşür İndir

bottom of page