top of page

LINXON, vakum endüstrisi için yenilikçi enstrümantasyonun lider sağlayıcısı INFICON tarafından tasarlanan ve üretilen, uygun fiyatlı yeni bir vakum cihazları markasıdır.

Burada ürünlerimize genel bir bakış bulacaksınız

LINXON

En iyi fiyata yüksek performans ...

 

LINXON, vakum endüstrisi için yenilikçi enstrümantasyonun lider sağlayıcısı INFICON tarafından tasarlanan ve üretilen, uygun fiyatlı yeni bir vakum cihazı markasıdır. LINXON cihazları rakipsiz bir fiyata yüksek performans sunar, web ve seçilmiş yerel ortaklar aracılığıyla dağıtılır ve çeşitli iletişim kanalları (video eğitimleri, kapsamlı bir SSS, fabrika tarafından yönetilen kullanıcı grupları vb.) LINXON ürünleri kendi kendine yetmeyi tercih eden müşteriler için idealdir.

LX218
Helium Leak Detector

4_Linxon-LX218.jpg

LINXON LX218 - Helyum Kaçak Detektörü  

Avantajlar :

>  Entegre INFICON bileşenleri, olağanüstü hızda mutlak ölçüm doğruluğu için birinci sınıf performans sağlar.

>  Basit navigasyon ve sağlam yapı, LX218 kaçak dedektörünü çok çeşitli sektörlerdeki şirketler için ideal bir seçim haline getirmektedir.

>  Helyum kaçak dedektörü üç dakikadan daha kısa bir başlatma süresine sahiptir ve hızlı bir kaçak testi ve reaksiyon süresi sunar.

>  Vakum modu ve koklama seçeneği ile verimli kaçak lokalizasyonu ve kaçak boyutu tespiti için mükemmel şekilde uygundur.

>  Standart bileşenler ve doğrudan dağıtım kanalları sayesinde rekabetçi fiyat

>  Kütle spektrometreleri, pompalar ve valfler gibi kanıtlanmış vakum teknolojisi bileşenleri ile uzun süreli kullanımdan sonra bile

     en yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve güvenilirlik

>  Yüksek pompalama hızı sayesinde çok kısa ölçüm süreleri

>  Akıllı paslanmaz çelik vakum sistemi ile helyumla kirlenmiş ortamlarda bile en küçük sızıntıların tespiti

>  Yüksek hassasiyetli INFICON ölçüm teknolojisi ile üretim veya servis uygulamalarınızda en yüksek kalite garanti edilir

>  Eğitim gerektirmeyen kolay kullanım ve kurulum

>  Sağlam ve çok yönlüdür, en zorlu üretim ortamlarında bile kullanılabilir

bottom of page